Gabinet stomatologiczny w Żywcu

Naszą misją jest TWÓJ piękny i zdrowy uśmiech, którym będziesz mógł się cieszyć przez całe życie. Uśmiech to Twoja podstawowa ozdoba. Rozjaśnia twarz, łagodzi rysy i czyni nas pięknymi.

Naszą filozofią stomatologiczną jest minimalna inwazja i skoncentrowanie się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta. Staramy się wytłumaczyć jakie leczenie będzie najlepszym rozwiązaniem i da najbardziej przewidywalne wyniki. Nigdy nie ma uniwersalnej metody – każde leczenie jest unikalne.

dr Monika Talik

 

MONIKA TALIK
lekarz dentysta
właściciel

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na oddziale lekarsko – dentystycznym (2002-2007). Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jej pasją jest chirurgia stomatologiczna i implantologia.

W 2019 roku otrzymała międzynarodowy certyfikat DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) potwierdzający uprawnienia implantologiczne.

 

 

MAGDALENA MRÓZ
higienistka stomatologiczna i asystentka implantologiczna

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Medycznej na kierunku Higiena Stomatologiczna. Dyplom -Higienistki Stomatologicznej uzyskała w 1998r.i od tego czasu stara się podnosić swoje umiejętności. W gabinecie OTTIMODENT poza asystowaniem przy zabiegach, zajmuje się również profilaktyką: usuwaniem kamienia, piaskowaniem, lakierowaniem zębów.